Close

Jak UZYSKAĆ SKUTECZNĄ RECEPTĘ na to, aby
Poradzić Sobie Powstawaniu Przewlekłych i Nabytych Chorobach!

To podręcznik, który każdy powinien przerobić, aby uzyskać skuteczną receptę na to, by mądrze zarządzać Swoim zdrowiem i stopniowo osiągnąć poziom zdrowia i wytrzymałości jakiego jeszcze
nie miałeś wcześniej.

BEZ ŻADNEJ MAGII

BEZ SZKODLIWYCH TABLETEK

BEZ WMAWIANIA, ŻE WSZYSTKO CI SZKODZI!

Odbierz BEZPŁATNIE najlepszy
poradnik, który raz na zawsze zmieni
Twój punkt widzenia odnośnie zdrowia!

"Bardzo polecam ten darmowy e-book. Temat jaki został poruszony, to nasze zdrowie. Osoby, które mało znają się na tych wszystkich skomplikowanych nazwach i zagadnieniach wreszcie będą wiedziały o co chodzi. Prostym językiem, z fajnym poczuciem humoru Stanisław Poluga chce abyśmy wszyscy otworzyli oczy i nie dali się wciągnąć w ogólnoświatowe omamianie ludzi i wyciąganie z ich kieszeni co miesiąc odpowiedniej sumy pieniędzy na "niezbędne leki" bez których się nie obejdziesz. 
JEŚLI TY NIE ZADBASZ O SIEBIE, TO KTO MA TO ZROBIĆ ??? !"


Agniesza Iwiczuk

"E-book Stanisława Polugi ukazuje godne zainteresowania skuteczne, przyczynowe (a nie objawowe - farmakologiczne) podejście do naszego zdrowia. Nowoczesna diagnostyka biochemiczna stworzona przez polskie środowisko naukowe w połączeniu z właściwymi zaleceniami żywieniowymi i naturalną suplementacją wymaga jednak od pacjenta zaangażowania i zmiany niektórych nawyków. Dzięki Staszku za odwagę i szczerość w ukazaniu swojej osobistej drogi do zdrowia - Twoje świadectwo jest cennym wsparciem dla poszukujących .!"


Jerzy R. Sobolewski

Odkrycie WŁASNEGO KODU BIOLOGICZNEGO oznacza
osiągnięcie ZDOLNOŚCI, po to aby wcześniej przed pojawieniem
się choroby uniknąć ich w przyszłości oraz UZDROWIĆ, to co CHORE.

Stanisław Poluga

Sprzeciwia się oszukiwaniu ludzi chemiczną żywnością i lekami. Głęboko wierzy, że każdy został zaprojektowany tak, aby żyć w zdrowiu, a świat wokół potrafi nam pomagać to zdrowie utrzymać.

Doradca w edukacji prozdrowotnej oraz pokazywaniu korzyści płynących z powrotu do natury.

Właściciel marki @efektywnezdrowie

© 2017 Stanisław Poluga | All Rights Reserved.

Tak, Stanisław! Chcę natychmiast ten poradnik

Standardowa Cena 57 zł.

Tylko Teraz Odbierz za 0 zł.