Jak zarabiać w internecie. Dlaczego musisz być na Evencie, jak możesz zwiększyć sprzedaż i wyniki swojego zespołu w dowolnym MLM lub programie partnerskim

Jak zarabiać w internecie. Jak możesz zwiększyć sprzedaż i wyniki swojego zespołu w dowolnym MLM lub programie partnerskim

Dlaczego musisz być na Evencie:

Myślisz, że po co mam być na Eventach? 
Otóż na takich Eventach, rodzą się zawsze nowi liderzy. Być może to będziesz TY, tak było zemną, miałem swoje 15 min. gdzie mówiłem do 200 osób pierwszy raz ze sceny. Jest też możliwość spotkania się osobiście z Liderami, można też nawiązać bardzo ciekawe znajomości, a atmosfery takiej jak tu panuje nigdy nie da się opisać. Zatem przeczytaj ten poniżej artykuł jak było w Warszawie na Evencie i posłuchaj co mówią Prelegenci na video. Zdecyduj i nie odmawiaj sobie, aby nie opuściło Ciebie kolejne takie najbliższe wydarzenie w Polsce, które odbędzie się 03-04 września w  Łodzi. 

 

W sobotę i niedzielę  05 i 06 marca 2016 r.Uczestniczyłem w imprezie – II Exclusive Servaq Event w Warszawie. Servaq to firma, z którą współpracuję od grudnia zeszłego roku. Jej celem jest nauka jak największej ilości biznesmenów, jak krok po kroku zbudować swój biznes w internecie.
Z entuzjazmem pojechałem z moimi siedmioma najbliższymi partnerami biznesowymi, aby spotkać się z ludźmi, których już poznałem wcześniej, aby jeszcze bliżej nawiązać z nimi relacje oraz podzielić się doświadczeniami. Jestem osobą, która zawsze wyciąga coś wyjątkowego dla siebie, dlatego także i ten event okazał się moim mistrzowskim polem wiedzy.
Nie będę rozpisywać się na temat panującej na evencie atmosfery, bo aby ją poczuć, trzeba być na miejscu.
Nie będę rozpisywać się również o zdobytej wiedzy, bo ułamek tego, co ofiaruje 
Servaq możesz poznać z darmowych raportówczy też nagrań video.
Nie będę rozpisywać się także o tym dlaczego, współpracuję z Servaq.
Pragnę natomiast napisać o tym, co przykuło moją szczególną uwagę.

Na evencie były wystąpienia prelegentów, którzy przekazywali swoją wiedzę, motywowali uczestników do działania, jak również opowiadali o swoich życiowych doświadczeniach. Poznałem wzruszające historię kilku osób, które szczególnie poruszyły moje serce.

Zauważyłem, że od dłuższego czasu panuje „moda”  na budowanie swojego wizerunku w oparciu o dramaty. Tego rodzaju marketing dotarł do nas z Ameryki, gdzie sam Tony Robbins, Robert Kiyosaki, Doug Nelson, T Harv Eker i wielu, wielu innych znanych osobistości opowiadają o tym, jak kiedyś wyglądało ich życie, z jakiego dramatu wydostali się, i co zmotywowało ich do zbudowania swojego sukcesu.
Uważam że tego typu marketing jest potrzebny, zwłaszcza dla ludzi, którzy są w podobnej życiowej sytuacji. Dzięki temu mogą się utożsamiać z daną osobą i odnaleźć motywację w sobie do zmiany swojego życia.
Dla mnie osobiście bardzo ważne jest to, ile wysiłku te osoby wkładają, aby wyjść z impasu beznadziejności.
Owszem sam dramat jest impulsem, niekiedy bardzo potężnym, ale najważniejsze jest to, co dzieje się potem. Droga jaką sobie obrali i konsekwentnie nią kroczą. To ważne! i na tym powinniśmy skupić uwagę.
Tego właśnie potrzebują osoby, które znalazły się w życiowym dołku. Potrzebują wiedzieć, że z tragedii można wyjść, ale wymaga to czasu i pełnej odpowiedzialności. Jeśli utożsamiają się z kimś, kto był w podobnej sytuacji, chcą poznać drogę do wyjścia, do uratowania się, do odbicia się od dna.
A droga ta nie jest łatwa, ani szybka.
To są lata! LATA! pracy nad sobą i ze sobą!
Wymaga zmiany mentalnej, zaprogramowania swojego umysłu od nowa, uwolnienia się od wielu błędnych przekonań.
Dopiero ta praca nad sobą, wzięcie całkowitej odpowiedzialności za swoje życie, prowadzi do sukcesu. To wtedy pojawiają się okazje. Ba! Dopiero wtedy zaczynasz je dostrzegać i nie boisz się poszerzać swojej strefy komfortu, bez lęku, że polegniesz.
Dramat jest tylko zapalnikiem, a to co się dzieje potem, gdy trwasz w swoim postanowieniu wyrwania się z owego dramatu buduje w Tobie siłę.
Dla mnie osobiście ludzie, którzy mają za sobą taką drogę są bohaterami!

Cieszę się, że dzięki Servaqowi mam możliwość współpracować z osobami, które wyzwoliły się z własnej życiowej tragedii i teraz emanują wewnętrzną siłą. Dało mi to jeszcze większą pewność, że jestem wśród wspaniałych i wyjątkowych ludzi, z którymi pragnę tworzyć biznes.

Następny  Exclusive Marketing Event 03 i 04 wrzesień Łódź.

Jeżeli chcesz, aby zarabiać w internecie:

  • zwiększyć sprzedaż,
  • przyśpieszyć wzrost struktury
  • poprawić duplikację w zespole
  • podnieść rezultaty całego Twojego teamu
  • poprawić swój wizerunek
  • pomóc naprawić polski MLM
  • oszczędzić pieniądze i czas, który inwestujesz w liczne spotkania
  • wykreować się na eksperta
  • stworzyć swój produkt


                                  To jesteś we właściwym miejscu i czasie
zarabiac w internecie 

 Exclusive Marketing Event to jedyne taki niezależne wydarzenie w Polsce!

Co dostaniesz podczas Eventu:

– Warsztaty na komputerach:
Exclusive Marketing Event to nie tylko wykłady merytoryczne, ale prawdziwa praca na komputerach nad Twoim biznesem.

– Najlepsza wiedza od praktyków:
Podczas Exclusive SERVAQ Event wystąpią najlepsi specjaliści marketingu on-line i partnerskiego.Podzielą się swoimi sprawdzonymi technikami.

– Odpowiedzi na pytania:
Podczas jednego z modułów będzie okazja zadać dowolne pytanie związane ze swoim biznesem kilkunastu ekspertom.

– Najskuteczniejsze techniki e-marketingu i MLM:
Poznaj strategie, za które jeszcze niedawno było trzeba zapłacić dziesiątki tysięcy złotych i dolarów. Niesamowita okazja, aby się tego dowiedzieć.

– Przedstawiciele różnych biznesów i firm: 
Exclusive marketing Event to niezależna konferencja, która przyciąga wielu przedstawicieli różnych firm, a to pozwala na sprostanie potrzebom każdego uczestnika.

– Gotowe materiały do promocji Twojego biznesu: 
Podczas warsztatów otrzymasz dostęp do narzędzi, dzięki którym stworzysz swoją własną stronę pod dowolny biznes. Wykorzystasz ją w swoim projekcie.

                  Gdzie i kiedy się spotykamy?

 

zarabiac w internecie
       
          Zobacz gdzie odbędzie się najważniejsze wydarzenie marketingu partnerskiego i MLM w Polsce!

Poniżej fotorelacja

II Exclusive Servaq Event w Warszawie

About Stanisław Poluga

Cześć!
Nazywam się Stanisław Poluga. Kiedy po latach zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z marketingiem internetowym, zrozumiałem, że tym co daje mi najwięcej satysfakcji jest pomaganie innym.

W ciągu kilku miesięcy zbudowałem swoją osobistą markę, przez co, to coraz więcej poznaję nowych partnerów, którzy chcą się przyłączyć i zacząć swoją przygodę z e – marketingiem. Działam też w większym zespole, poprowadziłem pierwsze szkolenia z obsługi narzędzi Internetowych. Bardzo mnie to wciągnęło.

Postanowiłem, że wszystkie swoje działania biznesowe, które budowałem przez lata w realu, przenieść i zabrać się za działalność w sieci oraz spróbuję ułatwić życie tysiącom ludzi, którzy na co dzień mają cele i problemy podobne do moich – chcą nie tylko dobrze zarabiać, ale także rozwijać się i cieszyć tym co robią.

Komentarze

komentarze