Rozbudź w sobie zawód e-marketera – Dlaczego warto?

 

Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Już teraz 46% Polaków robi zakupy w sieci, a niemal jedna trzecia internautów przynajmniej raz sprzedała coś online. Popularność internetu jako kanału sprzedaży intensywnie wzrasta, a to wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na nowych pracowników.

Z najnowszych badań pochodzących z wielu niezależnych od siebie źródeł wynika, że Polska obok Czech jest najszybciej rozwijającym się rynkiem e-handlu w Europie. Szacuje się, że wartość polskiego rynku e-commerce może w tym roku przekroczyć 30 mld zł, a jeszcze w 2011 roku wyniosła niemal 18 mld zł. Rynek handlu elektronicznego stale się powiększa, stając się tym samym coraz ważniejszą częścią rodzimego handlu detalicznego.

– Od kilku lat obserwujemy niesamowicie dynamiczny rozwój sektora e-commerce nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Powiedzmy sobie szczerze, zakupy online na stałe wpisały się już w naszą codzienność – stwierdza Paweł Skarżyński, product manager w Home.pl. – Uruchamianie sklepów internetowych przez największe, najbardziej rozpoznawalne marki nie dziwi już nikogo. Dzisiaj po prostu „nie wypada” nie sprzedawać w internecie – dodaje.

Poszukiwany zawód e-marketer internetowy:

Od stycznia do końca listopada ubiegłego roku w serwisie www.pracuj.pl opublikowano 8978 ofert pracy skierowanych do specjalistów e-commerce .

– Zwiększone zapotrzebowanie na takich specjalistów odnotowaliśmy już w pierwszym kwartale bieżącego roku. Wtedy liczba ofert była większa zaledwie o 9% niż rok wcześniej, drugi kwartał przyniósł już wzrost o 40%, a w trzecim było ponad dwukrotnie więcej propozycji pracy niż w tym samym czasie w 2012 roku – mówi Elżbieta Flasińska z Grupy Pracuj. – Sektor e-commerce największą aktywność odczuwa w okresie świąt Bożego Narodzenia, większa liczba zamówień w tym czasie wpływa również na zwiększenie zapotrzebowania na takich pracowników – dodaje.

Wzrost liczby ogłoszeń o pracę jest sygnałem wskazującym na dynamizację rynku e-handlu, ale niestety nie świadczy o równoczesnym rozwoju branży. Braki w wiedzy w zakresie e-commerce są składnikiem hamującym postęp tego sektora. Część firm ma chronicznie otwarte wakaty dla pracowników, których nie sposób znaleźć, a rozwiązanie tego problemu wcale nie jest trudne: należy po prostu inwestować w edukację przyszłych kadr.

 Przedstawionych  powyżej danych to świetna i dobra wiadomość dla Ciebie, jest taka, że zawodu którego się nauczysz, nie ma bezrobocia, pracę możesz wykonywać z każdego miejsca Twojego pobytu a Twoje dochody mogą stać się nieograniczone i to bez względu na Twój wiek, wykształcenie oraz jeśli jesteś ze względów zdrowotnych niezdolny do pracy.

„Dobry Boże, w jaki sposób mam sensownie zadecydować, od czego zacząć?”
Cóż, jeśli to pytanie pojawiło się w Twojej głowie, trafiłeś/aś w końcu we właściwe miejsce.

 

Trochę mojej historii:

1
Kiedy zaczynałem nie miałem bladego pojęcia jak zacząć zarabiać w Internecie i od kogo mam się nauczyć obsługi narzędzi internetowych, uwierz mi nie są to tanie rzeczy, czesne na studiach kosztują od 2000 zł. do 5000 zł. 
Do tego byłem totalne ZERO jeśli chodzi o sprawy techniczne, a szczególnie jeśli chodzi o automatyzacje biznesu internetowego.

Pogrzebałem cały Internet w poszukiwaniu ludzi, którzy w tej branży mieli efekty. I stało się. W grudniu 2015r. skontaktowałem się z najlepszymi w Polsce i totalnie mnie zamurowało!
Co otrzymałem na początek? za śmieszną ceną 12 zł. to możliwość przez dwa tygodnie do przetestowania pełny zestaw narzędzi  do automatyzacji, biznesu oraz profesjonalne szkolenia i warsztaty na żywo połączone ze wsparciem biznesowym. Dzięki temu zrozumiałem, że warto tutaj być.

 

Nigdy wcześniej nie spotkałem firmy, która tak konkretnie szkoli swoich partnerów i klientów. Nawet najbardziej początkujący laik komputerowy, dzięki systemowi SERVAQ, staniesz się skutecznym e-marketerem z odpowiednim wizerunkiem.

Praktyczne i pod okiem specjalistów z branży, czyli:

Krok po kroku postaram się doprowadzić Cię do momentu, gdy powiesz sam/a sobie „Ok, teraz ten cały marketing internetowy ma sens. Wiem już co mam zrobić i w jakiej kolejności!”  Zaczniemy od rzeczy zupełnie podstawowych i stopniowo przechodzić będziemy do coraz bardziej zaawansowanych kwestii.

Rozbudź w sobie zawód e-marketera, czyli

Czego możesz się spodziewać:

 

✔ Indywidualne podejście do każdego uczestnika
✔ Wsparcie merytoryczne
✔ Wsparcie techniczne
✔ Pomożemy Ci opracować Plan Działania
✔ Zaczniesz od razu działania praktyczne
✔ Zaczynasz tworzyć swój biznes w Internecie
✔ Zero teorii – sama praktyka

 

Professional Internet Marketer, to nie tylko warsztaty, ale gotowa recepta na Twój e-biznes. Podczas szkoleń nie tylko omawiamy narzędzia, ale również pochylamy głowę nad Twoimi wyzwaniami, rozwiązujemy je i wskazujemy właściwą Tobie drogę rozwoju w internecie.

Jakie szkolenie wybrać?

Wiesz już coś o marketingu internetowym? Chcesz uporządkować swoją wiedzę, ale nie wiesz, które szkolenie jest dla Ciebie?
A może zastanawiasz się, jak zacząć?

Z wielu obserwacji, a zwłaszcza własnego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć, że same chęci, ani świetnej jakości narzędzia nie wystarczą do osiągnięcia sukcesu w marketingu internetowym. Dzięki inicjatywie jaka powstała w wielu miastach nie tylko Polski, ale i również Europy setki osób zupełnie bezpłatnie może skorzystać ze wsparcia i wiedzy profesjonalistów w dziedzinie internetu.

Jak bardzo chciałbyś mieć taki zawód oraz system automatyzcji, który działa nawet wtedy, kiedy śpisz lub bawisz
się z przyjaciółmi i rodziną?

TY TEŻ Wykorzystaj właśnie teraz Swoją szansę.

 

Rozbudz w sobie zawod e-marketera

 

About Stanisław Poluga

Cześć!
Nazywam się Stanisław Poluga. Kiedy po latach zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z marketingiem internetowym, zrozumiałem, że tym co daje mi najwięcej satysfakcji jest pomaganie innym.

W ciągu kilku miesięcy zbudowałem swoją osobistą markę, przez co, to coraz więcej poznaję nowych partnerów, którzy chcą się przyłączyć i zacząć swoją przygodę z e – marketingiem. Działam też w większym zespole, poprowadziłem pierwsze szkolenia z obsługi narzędzi Internetowych. Bardzo mnie to wciągnęło.

Postanowiłem, że wszystkie swoje działania biznesowe, które budowałem przez lata w realu, przenieść i zabrać się za działalność w sieci oraz spróbuję ułatwić życie tysiącom ludzi, którzy na co dzień mają cele i problemy podobne do moich – chcą nie tylko dobrze zarabiać, ale także rozwijać się i cieszyć tym co robią.

Komentarze

komentarze