Pierwsza nowa zasada dotycząca pieniędzy: Wiedza to pieniądz.

Marketing sieciowy jest działalnością bardziej zorientowaną na ludzi niż widzi to wiele korporacji. Trudno jest zbudować dużą organizację marketingu sieciowego bez rozwinięcia w sobie prawdziwej miłości do ludzi z którymi współpracujesz.
W naszym przypadku, miłość jest największą korzyścią dla nas wszystkich. Ta miłość powinna spowodować, abyś idąc ku poziomowi topowego lidera zechciał być najlepszym przywódcą jak to możliwe. Jednym ze sposobów w jaki możesz wykazać swoją miłość jest edukacja.


Rozwój osobisty jest podszyty osłabianiem ludzi i uzależnianiem ich od treningów i kolejnych eventów – celem szkolenia jest sprzedaż kolejnych szkoleń –
– nie u mnie.


Ja jestem najlepszym nauczycielem! Dobre nie? ale takie zdanie mam o sobie, możesz myśleć że mi w głowę coś bije, ale nadal sądzę że jestem najlepszym nauczycielem. Tak, jestem dla Siebie najlepszym nauczycielem. Nikt nie potrafił mnie niczego nauczyć, dopóki sam siebie nie zacząłem uczyć. Żaden wykład, człowiek, żadne szkolenie nie nauczyło mnie tyle ile sam się nauczyłem praktykując różne rzeczy. Odpowiedz sobie dziś proszę na jedno pytanie, kto jest dla Ciebie najlepszym nauczycielem? Możesz obserwować, chodzić na kursy, słuchać porad, ale to wszystko to tylko odkładanie na potem porad najlepszego nauczyciela, czyli własnej praktyki.

 

Co takiego ma edukacja do marketingu sieciowego (mlm) i w jaki sposób wiedza Cię wzbogaci.

Od edukacji zależy jak duży sukces możesz osiągnąć. Jeśli masz wiedzę to bardzo prawdopodobne, że masz również sukces, jeśli nie masz sukcesu to prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy. To może dotyczyć każdego biznesu, nie tylko marketingu sieciowego czy zarabiania w Internecie.

W jaki sposob wiedza Cie wzbogaci

Edukacja. Po co nam ta wiedza ?

No właśnie „Edukacja”, Marketing Wielopoziomowy jest szczególnym fenomenem, gdyż aby osiągnąć sukces należy najpierw „zbudować siebie”. Co to znaczy ? Jeśli podjęliśmy decyzję o potraktowaniu tego biznesu na poważnie to siłą rzeczy musimy budować nasze kompetencję aby dzięki swojej wiedzy pomagać innym w osiągnięciu ich sukcesu. W miarę naszego rozwoju w danej firmie stajemy się tak zwanymi „SPONSORAMI” a więc musimy razić naszych potencjalnych partnerów biznesowych swoją wiedzą w temacie MLM. Czyli biznes zaczynamy od zbudowania siebie poprzez codziennie 30 – 40 minutowe czytanie książek w danym temacie a także słuchanie różnych wykładów czy audiobooków w celu uzupełnienia wiedzy. Marketing sieciowy jest na prawdę fenomenem złożonym z 95 % psychologi i 5 % ekonomii. Czyli receptą na sukces jest nasza wiedza którą zarażamy potencjalnych partnerów biznesowych.

Wiele osób nie czyta książek w dzisiejszych czasach. Czy należysz do takich osób?  Jeśli tak, to być może nie zdajesz sobie  sprawy z tego, że twoja wartość jest wynikiem tego co wiesz i  jak stosujesz  tę wiedzę w otaczającym cię świecie. Mam na myśli książki dotyczące pieniędzy, działalności biznesowej lub osobistego rozwoju.

 Co robisz dla swojej edukacji? W jaki sposób wiedza Cię wzbogaci

Najszybszym sposobem na to, aby się wzbogacić i utrzymać majątek  jest praca nad rozwojem siebie. Jeśli wyrobisz w sobie charakter człowieka sukcesu, to będziesz odnosił sukcesy we wszystkim, co tylko zdecydujesz się robić. Będziesz miał absolutny wybór. Uzyskasz wewnętrzną siłę i będziesz mógł zdecydować się na dowolne zajęcie, biznes czy inwestycję, bo będziesz wiedział,  że Ci się powiedzie.

W odniesieniu do bycia przedsiębiorcą i biznesmenem ma olbrzymie znaczenie, szczególnie w projektach budowania struktur marketingowych. Jeśli osoba nie ma doświadczeń biznesowych, brak jej praktyki w rozmowach, sprzedaży, kontaktowania czy przekonywaniu do swoich idei, nie ma wypracowanej osobowości biznesowej, zatem często nie jest spójna w tym, co prezentuje. Dlatego każdy, kto zaczyna własny biznes w MLM, czy jako wolny przedsiębiorca, a nie zbuduje odpowiedniej tożsamości z nową rolą, nie będzie wiarygodny i nie osiągnie trwałych sukcesów. Na szczęście ludzie mogą zmieniać osobowości oraz kształtować nowe, aby się dostosować do wymogów otoczenia i danej sytuacji. Zachowanie człowieka jest zależne od sytuacji, w jakiej się znalazł. Dlatego człowiekiem sukcesu, liderem i menadżerem zespołów może zostać każdy, kto się „wyuczy” tej roli i wypracuje odpowiednią wiedzę, postawę i zachowanie.

W jaki sposob wiedza Cie wzbogaci Gdzie szukać wiedzy na temat budowania wizerunku eksperta? Na to pytanie odpowiadam prezentując subiektywną listę wartościowych książek. Przeczytaj te książki, zastanów się co możesz wykorzystać w swoim biznesie lub na rynku pracy. Stwórz cele jakie chcesz zrealizować i plan ich osiągnięcia, a następnie zacznij działać. Bo sama wiedza nie gwarantuje sukcesu, jednak dzięki działaniu możesz go osiągnąć. Dzisiaj opowiem Ci o książkach, które mogą być inspiracją do dalszych działań. Działań, których celem jest pokazanie światu, że jesteś ekspertem w tym co robisz.

 

Ale Zanim poczytasz, może po prostu chwilę posłuchaj, człowieka którego szukałem całe życie i od którego wiele się nauczyłem i uczę :


 

Tak krótka lista może być początkiem ciekawej podróży w której pokażesz całemu światu kim jesteś i dlaczego warto z tobą działać.

Zobacz tutaj: W jaki sposób wiedza Cię wzbogaci.seta-animada-gif-grátis-3

Biznes MLM – „edukacja” dla początkujących

W jaki sposob wiedza Cie wzbogaci

About Stanisław Poluga

Cześć!
Nazywam się Stanisław Poluga. Kiedy po latach zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z marketingiem internetowym, zrozumiałem, że tym co daje mi najwięcej satysfakcji jest pomaganie innym.

W ciągu kilku miesięcy zbudowałem swoją osobistą markę, przez co, to coraz więcej poznaję nowych partnerów, którzy chcą się przyłączyć i zacząć swoją przygodę z e – marketingiem. Działam też w większym zespole, poprowadziłem pierwsze szkolenia z obsługi narzędzi Internetowych. Bardzo mnie to wciągnęło.

Postanowiłem, że wszystkie swoje działania biznesowe, które budowałem przez lata w realu, przenieść i zabrać się za działalność w sieci oraz spróbuję ułatwić życie tysiącom ludzi, którzy na co dzień mają cele i problemy podobne do moich – chcą nie tylko dobrze zarabiać, ale także rozwijać się i cieszyć tym co robią.

Komentarze

komentarze