A także sprawią, że zyskasz wiarygodność

 i pewność siebie.

Umiejętności, Które Pozwolą Ci Budować

Sieć Współpartnerów!

Standardowa Cena 37 zł.

Tylko Teraz Odbierz za 19,90 zł.

Czy czujesz się niepewnie, gdy rozmawiasz z ludźmi na temat swojego biznesu? Czy podczas rozmowy jesteś  zdenerwowany, plącze ci się język i czujesz suchość w gardle? Zamień swój lęk w pewność siebie i naucz się jak:

- eliminować lęk przed odrzuceniem

- błyskawicznie niawiązywać kontakt z innymi ludźmi

- zadawać pytania, a nie tylko na nie odpowiadać

- stosować w praktyce siedem bezcennych zasad prowadzenia rozmowy

- udzielać prostych odpowiedzi na 35 pytań zadawanych podczas rozmów 

   na temat biznesu


Czego dowiesz się z e-booka?

Stanisław Poluga

Ten e-book dedykuję Przedsiębiorcom, którzy nie boją się ciężkiej pracy.  Przeczytaj tą książkę, zastanów się co  możesz wykorzystać w swoim biznesie lub na rynku pracy. Stwórz cele jakie chcesz zrealizować i plan ich osiągnięcia, a następnie zacznij działać. Bo sama wiedza nie gwarantuje sukcesu, jednak dzięki działaniu możesz go osiągnąć, wykorzystując wiedzę zawartą w tej książce.

Przedsiębiorca, szkoleniowiec, sprzedawca, pasjonat e-biznesu

i dochodów pasywnych. Autor bloga: stanislawpoluga.pl

"Ksiązka przedstawiła mi dokładny obraz jak powinno się robić biznes oparty o Network Marketing. Jasno przedstawia zasady etyczne i prawa, którymi powinien się kierować każdy uczestnik takiego biznesu. Są też uwzględnione błędy jakie popełniają nowi członkowie MLM. Stanisław pisze również jak tych błędów uniknąć i odpowiadać na typowe pytania przez ludzi, którzy by chcieli dołączyć do struktury, jednak mają wątpliwości. Moim zdaniem e-book warty przeczytania i wdrożenia w praktyce. Każdy kto to zrobi na 100% będzie miał wspaniałe wyniki".

Eligiusz Zrubek

01

Bogusław Kondera

02

Przeczytałeś? Udostępnij stronę i podziel się opinią, jest ona dla mnie bardzo ważna

"Dominującym motywem książki, czerwoną wstążką przewijającą się od pierwszej do ostatniej strony jest działanie. Działanie mądre, co prawda skalkulowane, ale z poszanowaniem drugiego człowieka, z chronieniem interesów potencjalnego partnera biznesowego.  Pomimo niewielkiej objętości jest to solidna dawka konkretnych wskazań i podpowiedzi czyniących start w tej branży przyszłości prostszym i łatwiejszym. Nacisk położony jest na pracę u podstaw, samorozwój i autokreację w lidera biznesu rekomendacyjnego.  Z całą pewnością należy tę pozycję polecać i korzystać z niej pełnymi garściami".

"Wspaniała publikacja, osoby początkujące znajdą tu przed wszystkim najważniejsze odpowiedzi na pytania, których tak często się obawiają. Osoby bardziej doświadczone - oprócz tych praktycznych kwestii znajdą też swoisty drogowskaz postępowania, by prawidłowo rozwijać swoje struktury. Śmiało mogę polecić ten poradnik, każdej osobie zainteresowanej budowaniem biznesów partnerskich, która chciałaby rozwijać siebie, skutecznie budować relacje z innymi i jednocześnie otrzymać cenne, praktyczne wskazówki, które pomogą w codziennej pracy".

03

Jacek Oskiera

04

Tomasz Mokrzycki

"Wspaniały e-book zwłaszcza dla osób nowych i początkujących choć i nieco bardziej doświadczeni znajdą w nim wiele cennych wskazówek. Przeczytałem go niemal "jednym tchem" i zachęcam do zapoznania się z jego treścią nowicjuszy. To branża, która w pełni zasługuje na wielki szacunek z najsprawiedliwszym systemem wynagradzania, w którym nie ma limitów dla osób, które potraktują swoją pracę jak poważną profesję, na równi z prawnikiem, lekarzem i in. z tą różnicą, że nauka trwa zdecydowanie krócej, można zarabiać podczas nauki i nie wolno się poddać.".

Tak, Stanisław! Jestem zdecydowany

Pigułka Wiedzy, Dzięki Której
Możesz Stać Się Najwiekszym Ekspertem
w Dziedzinie

„COLD CONTACTÓW”

Standardowa Cena 37 zł.

Tylko Teraz Odbierz za 19,90 zł.