Eksperci dla domu, którzy mają wpływ
na jakość naszego codziennego życia!

 

Cześć! Nazywam się Stanisław Poluga, a to specjalna
zakładka mojego bloga. Zebrałem tutaj zaawansowane technologicznie,
wysokiej jakości urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie domowym
i narzędzia, które pomagają efektywnie zmieniać nasze życie na lepsze.

Wróć do bloga

BEZ POWIETRZA, WODY i POŻYWIENIA NIE MA ŻYCIA. Aby ŻYĆ DOBRZE, potrzebujemy tego co najlepsze.

Nie trzeba być bogatym, by pochwalić się urządzeniami dla domu, dzięki którym zyskujesz nowy wymiar bezpieczeństwa we własnym domu, między innymi takich jak: rewelacyjny system oczyszczania wody eSpring™, Atmosphere Sky – Zaawansowana technologia, dająca gwarancję skutecznego oraz dyskretnego oczyszczania powietrza w domu oraz fantastyczne naczynia do gotowania i noże iCook™.

Problemy związane
z zanieczyszczeniem powietrza

Ponad 80% ludzi żyjących na obszarach miejskich narażonych jest na wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza, który uważany jest za niebezpieczny.

Ponad 400 tys. obywateli Unii Europejskiej co roku umiera przedwcześnie z powodu złej jakości powietrza. Miliony osób cierpi na choroby układu oddechowego i układu krążenia spowodowane zanieczyszczeniami powietrza.

Na zagrożenia narażone są również obszary wiejskie ze względu na obecność wirusów, związków chemicznych, zanieczyszczeń oraz pyłków.

Jakość powietrza to jakość życia

Oddychanie — to jedna rzecz, która łączy nas wszystkich!

Codziennie wdychamy i wydychamy około 20 tys. litrów powietrza. Możemy jednak nie zwracać uwagi na to, że otaczają nas niewidoczne zanieczyszczenia.

Większość czasu spędzamy wewnątrz budynków.

Czy wiesz, że powietrze w domu może być aż pięć razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz?

Dzięki systemowi Atmosphere Sky™ spokój unosi się w powietrzu!

PREZENT – Darmowy e-book!

eSpring Oczyszcza Wodę, Inne Systemy Ją Uzdatniają!

 

  Innowacyjny System Oczyszczania Wody eSpring, jest objęty siedmioma patentami. Usuwa ponad 140 różnych rodzajów zanieczyszczeń, wychwytując cząstki 300-krotnie mniejsze od średnicy ludzkiego włosa. NSF International, czołowy światowy niezależny autorytet w dziedzinie systemów uzdatniania wody, potwierdził, że ten nowy wkład węglowy usuwa więcej zanieczyszczeń potencjalnie szkodliwych, niż jakikolwiek inny system oparty na filtrze węglowym. Obecnie filtr węglowy eSpring może zapewnić 5000 litrów czystej, pysznej wody. Jest to ilość wody zaspokajająca roczne potrzeby przeciętnej sześcioosobowej rodziny.

Dlaczego warto zainwestować w System Oczyszczania Wody eSpring?

 

 Głównym powodem zakupu systemu uzdatniania wody jest zapewnienie gospodarstwu domowemu dostawy wody o najwyższej jakości. Pod tym względem system oczyszczania wody eSpring jest liderem. NSF International, czołowy światowy niezależny autorytet w dziedzinie systemów uzdatniania wody, potwierdził, że system eSpring usuwa więcej zanieczyszczeń, niż jakikolwiek inny system oparty na filtrze węglowym / lampie UV testowany do tej pory. System eSpring skutecznie usuwa ponad 140 zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia. Ponadto niezależne testy wykazały zdolność do usunięcia ponad 99,99% bakterii i wirusów znajdujących się w wodzie. Taki poziom ochrony twojej rodziny może zaoferować bardzo niewiele innych systemów, i to niezależnie od ceny.

 

Koniec z wymianą wkładów „na wyczucie” – dzięki elektronicznemu systemowi monitorującemu.

 

  Elektroniczny układ monitorujący automatycznie rejestruje czas i poziom użycia urządzenia, ustalając na tej podstawie pozostałą żywotność obecnego wkładu. Liczba wyświetlanych pasków zmniejsza się w miarę zużywania filtra. Kiedy wkład wymaga natychmiastowej wymiany, wyświetlany jest migający komunikat oraz generowany jest sygnał dźwiękowy. Dlatego też użytkownik nie musi domyślać się, kiedy przypada termin wymiany filtra.

Samodzielny kranik do wody filtrowanej

 

  Kranik eSpring odzwierciedla najnowsze trendy związane z wystrojem kuchni. Charakteryzuje się ulepszoną ergonomią i posiada solidną rączkę, która świetnie układa się w dłoniach zarówno dzieci, jak i osób starszych. System eSpring może być zainstalowany pod blatem, jednak jego logo jest nadal widoczne, ponieważ umieszczone jest na rączce kraniku. System eSpring stanowi doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa z wysokiej jakości ergonomią. Posiada chromowaną zewnętrzną część obudowy oraz rączkę kraniku z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym włączanie i wyłączanie systemu.

Gdy chcesz kupić nowe naczynia
– wybierz iCook

 

Nie tylko pięknie wyglądają, ale również jest zestawem, z którego będziesz zadowolony przez całe życie. Potrawy przygotowywane w naczyniach z zestawu iCook zachowują dużo więcej witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych niż podczas tradycyjnego sposobu gotowania posiłków.

Dlaczego należy wybrać naczynia iCook?

 

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, wyjątkowej dokładności przy produkcji naczyń oraz starannemu zaplanowaniu każdego elementu, zestaw naczyń iCook jest bardzo trwały, ma uniwersalne zastosowanie i pasuje do każdego rodzaju kuchenki. Podczas gotowania potrawy zachowują 1/3 więcej witamin i składników mineralnych. Różne ustawienia naczyń zapewniają nieograniczone możliwości wszechstronnego, synchronicznego przyrządzania posiłków. Cały obiad możesz przygotować na zaledwie jednym palniku, oszczędzając energię i przestrzeń.

 

 

 

 

Dlaczego ważne jest korzystanie z zestawu dobrych noży?

 

Dobre gotowanie zaczyna się od dobrego krojenia. Mimo, że zakup dobrej jakości zestawu noży może być kosztownym wydatkiem, noże odpowiednio zadbane i przechowywane są inwestycją niezbędną przy pracy w kuchni. Dobre noże ułatwiają gotowanie i gwarantują wygodę przy krojeniu. Zadbane i dobrze przechowywane noże wysokiej jakości wymagają przy krojeniu mniejszej siły, co znacznie ułatwia ich używanie oraz zapobiega skaleczeniom.

[index]
[index]
[index]
[index]