ANALIZA 12 PIERWIASTKÓW  - PROGRAM PROFILAKTYCZNY

CO TO JEST?

To skrócona metoda oceny podstawowego stanu odżywienia człowieka. W zależności od rodzaju pożywienia, aktywności fizycznej, stopnia skażenia środowiska i tendencji genetycznych, organizm każdego z nas jest inaczej odżywiony. Metabolizm każdego człowieka ma swoje indywidualne cechy.

Analiza 12 Pierwiastków bada podstawowe pierwiastki, które stanowią podstawę właściwej przemiany mineralnej.

Jest to analiza ilościowa podstawowych pierwiastków organizmu człowieka.

Różnica między Analizą Pierwiastkową Włosów a badaniem krwi

Włosy są idealnym materiałem do badania, ponieważ posiadają stały skład chemiczny, co umożliwia łatwe ich przechowywanie i transportowanie.

Podstawowym materiałem badawczym w medycynie jest krew. Badania krwi służą głównie do identyfikacji choroby i śledzenia jej przebiegu. Ponieważ krew jest najważniejszą tkanką w organizmie utrzymującą ciągłość procesów życiowych, istnieje wiele mechanizmów buforujących, dbających aby jej skład był możliwie jak najlepszy. Skład krwi może bardzo szybko się zmieniać, w zależności od stanu fizjologicznego i od sposobu żywienia. Dlatego na podstawie analizy składu mineralnego krwi nie można określić stanu odżywienia organizmu.

Włosy rosną w stałym tempie 1 cm na miesiąc i chwilowe zmiany stanu zdrowia nie mają wpływu na wynik APW. Włosy gromadząc w sobie wszystkie pierwiastki obecne w organizmie obrazują stan odżywienia organizmu z okresu ostatnich kilku tygodni. W ten sposób niwelowane są krótkotrwałe odchylenia stanu fizjologicznego organizmu osoby badanej.

DLACZEGO WARTO?

Oznaczane w badaniu pierwiastki są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Długotrwałe stany ich niedoborów lub nadmiarów prowadzą do powstawania zaburzeń metabolicznych.

To inwestycja w twoje zdrowie - będzie długo procentować.

Stan odżywienia Twojego organizmu dziś, determinuje tendencje zdrowotne, które ukształtują Twoje zdrowie za kilka lat.

Oprócz komórek nerwowych i mięśni, wszystkie inne ulegają ciągłej wymianie. Stare komórki są zastępowane przez nowe. Prawidłowy przebieg tych procesów oraz jakość nowo powstałych komórek, zależy od naszej genetyki, środowiska i spożywanego pokarmu. W ciągu jednej doby powinniśmy dostarczyć naszemu organizmowi ponad 70 elementów odżywczych.


Prawidłowa suplementacja diety to fundament, na którym zbudujesz Twoje zdrowie na przyszłość.

Dowiesz się jakie masz niedobory i nadmiary najważniejszych biopierwiastków i jak je wyrównać.

DLA KOGO?

Analiza 12 Pierwiastków polecana jest osobom, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, stan emocjonalny oraz urodę.

Badanie wybranych dwunastu pierwiastków, stanowiących podstawę właściwej przemiany mineralnej, umożliwia określenie nadmiarów i niedoborów tych pierwiastków w organizmie.

Dzięki Analizie 12 Pierwiastków można uniknąć niewłaściwej suplementacji mikroelementami i witaminami.

Zaproponowana suplementacja daje szansę uzyskania równowagi przemiany mineralnej.

CO OTRZYMASZ?

Niedobory i nadmiary pierwiastków można zniwelować poprzez spożywanie suplementów diety. Mamy już 15 lat doświadczenia w układaniu indywidualnych programów odżywczych na podstawie wyników analizy pierwiastkowej włosów.

Prawidłowa suplementacja diety to fundament, na którym zbudujesz Twoje zdrowie na przyszłość.

Program suplementacyjny zawiera wymienione w tabeli, dobrane specjalnie dla Ciebie witaminy i mikroelementy, a także odpowiednie ich dawki i pory dnia kiedy należy je spożywać. Wyrównawczy program suplementacyjny na 3 miesiące daje szansę na uzyskania równowagi przemiany mineralnej.

Program suplemetacyjny jest stworzony kompleksowo. Oznacza to, iż tylko zażywanie całego programu (wszystkich zaleconych suplementów o określonych porach dnia) może przynieść pozytywne efekty.

Pamiętajmy, że suplementy nie leczą a odżywiają i w przypadku choroby należy udać się do lekarza.

Program suplementacyjny

© 2016 Stanisław Poluga | All Rights Reserved.

Ułożymy dla Ciebie wyrównawczy program suplementacyjny na trzy miesiące.